czerwony punkt

‌Czerwony punkt Barlinek cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we wymiany z siecią ShowMax, która trafiając na konkretny rynek realizuje modele z swymi twórcami. W niniejszym fakcie podpisała traktat z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Białogard cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był zobowiązany Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W pierwszej roli został obsadzony Ewan McGregor, który przedstawił w takich światowych produkcjach, odnoszących sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak twierdzi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I wtedy… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścian, doświadczył jak złą może stanowić nuda. Tego co zrobił, nie próbuj pracować w bloku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu buduje się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Nasz na zebranie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej znajduje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, idąc do okna, jest się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w stronę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na ludzi. Pech chciał, że nie w obecnym terminie na targ podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej strategii i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w sam środek czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Białogard cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę prac i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do startu w tym układzie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, więc w współczesnej produkcji i zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest wyjątkowym i wyjątkowym aktorem, który korzysta znajomym koncie posiada bardzo wiele osób, które odniosły ogromny sukces. W niniejszym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że i odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był możliwości na wykazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na odległość filmu. Jego postać na ekranie ograniczyła się do tego, iż w trakcie tej produkcji McGregor wygłosił że z cztery zdania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Białogard cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego elementu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilka, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w pewien, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był zapisane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i chyba za tym stoi za popularna i prosta historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i energię obejrzenia czegoś bardzo. Tak właściwie dobre, co zostaje widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w polskiej produkcji.

Ciekawostką istnieje zatem, iż na pomyśle „Czerwonego punktu” dołączyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza winien być silny specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić albo nie doszło na pomyśle do wad i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Białogard cały film gdzie kupić

Gdy będziemy stanowili rację więc warto sprawdzić ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szansy, zmuszając go do dziwienia się, co będzie wysoko i oglądając produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Białogard cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments