Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Depilacja Ostroróg

Prasóweczki

Czasy, w których prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, ujawniają się przeszłością. Samiec alfa, który tworzy przyjemny zapach kozła, ma wysokie owłosienie pod pachami i w pomieszczeniach intymnych, był się lekko passé. Jeżeli ci klienci są wątpliwości powiązane z goleniem się i depilacją, wówczas nie dziwią się ponad tym, czy usuwać włosy, tylko jako zatem spowodować. A sytuacja jest wielka, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Pobiedziska

 

Przyczyn kolei w dołączeniu do męskiego owłosienia intymnego można wybierać w rewolucji, jaka wykonała się w własnej mentalności w dzisiejszych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, który nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów i wielu nowych kosmetyków tradycyjnie kojarzonych z kobietami.

Czy golenie okolic intymnych to oznaka zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej oraz na stopach było zajęte tylko dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na sposobie. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” gości była materiałem tabu. Takie podejścia myślano nie tylko za przejaw zniewieścienia i łączono ze pasjami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że gdyby natura obdarzyła go wysokim uwłosieniem, to powinien je z dumą nosić. W rezultacie to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia człowieka z osoby. Chociaż to obecnie przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca mężczyzny ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że współczesny facet, który nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę paradującego na basenie czyli na plaży w miękkich i obcisłych kąpielówkach, z których wychodzą włosy łonowe. Depilacja jest sprawą indywidualnych upodobań, lecz jeszcze takiego etapu sztuki i poczucia estetyki. Gdy rozciągamy się publicznie, powinniśmy zadbać o własny profil. Że nie każdy mężczyzna musi brać starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia zatem w zasadzie standard. Szczególnie w sukcesu mężczyzn aktywnych seksualnie i finansowe. Nikt nie poddaje w kwestia potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista powinna stanowić obawa o estetykę okolic intymnych.

Czystość i spokojniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w sukcesu pań może zatem posiadać uzasadnienie, to wybieranie włosów łonowych u mężczyzny powtarza się nie mieć żadnego wpływu na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej budzą się zabiegom higienicznym.

Nawet współczesny drwal to mężczyzna z dużą, ale starannie przystrzyżoną brodą, a że też z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest jeszcze większa. Szczególnie wśród ludzi najbardziej intensywnych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W dużych włosach łatwiej układa się pot, łój i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa dobrze na poprawę naturalnego aromatu ciała, nawet w momencie dużego i starego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu posiada jeszcze istotne stanowienie dla poprawy jakości seksu. Należy ale mieć, że nie jest toż dość ważna zasada. Teoretycznie łatwe i zadbane genitalia winnym stanowić dodatkową zachętą do uprawiania seksu oralnego. Przedstawia się jednak, że pewne panie, ale same panowie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość wątpliwości połączonych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z kumplem lub partnerką, anim podejmiemy jakieś radykalne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Że zdecydujemy się na spędzenie włosów łonowych, wtedy sprawujemy do dyspozycji kilka możliwości. Najpopularniejszą i najwygodniejszą jest skrócenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie polecane jest adeptom intymnej depilacji. Czerpanie z dedykowanej golarki istnieje w pełni komfortowe i dostarcza wysokie efekty. Równie popularne jest wykorzystanie kosmetyku do depilacji. Z tego typu kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, bowiem w sukcesu bardzo delikatnej skóry mogą prowadzić podrażnienia. Wciąż są jednak kremy do depilacji są doskonale tolerowane i umożliwiają skuteczne i kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w pomieszczeniach intymnych. Ostatnią z lekkich dróg, które z przeznaczeniem możemy zastosować bez przedstawiania się do gabinetu kosmetycznego, jest użycie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy kupi ona wygolić skórę bardzo gładko i uniknąć zacięć.

Gdy jesteśmy dość odrastających włosów łonowych oraz ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy sięgnąć po bardziej skuteczne metody. Tańszą, choć niewątpliwie dużą jest depilacja woskiem. W sukcesu depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest niewątpliwie duży. Mówiąc wprost: ból jest ciężki, ale szybki i wychodzi z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to skorzystanie depilatora – skuteczność jest podobna, a nawet trochę dłuższa.

Jeśli zależy nam na niezapomnianym efekcie depilacji, najciekawszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się prawie wszystkich włosów na wyciągniętym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie jest toż technika tania. Poza tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments