Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Dobrzany

Zachodniopomorskie

Firma Kurierzy cieszy się upraszczaniem całego procesu tworzenia zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak także konkretne zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Oferujemy również wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (otwarte na swej stronie po wpisaniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, bliska oraz estetyczna zapłata za pomoc, infolinia dostępna dla kupujących w godzinach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy odpowiedzialność w razie jakichkolwiek problemów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid i wiele, wiele nowych. Zamawianie z nami przesyłek, to banalnie prosta czynność, oszczędzająca chwila oraz pieniądze.

DPD kurierzy Cedynia

 

Jesteśmy jedną z wiodących firm na targu budzących się logistykom przesyłek. Zarabiamy na znaną markę już od 2009 roku oraz cechujemy się profesjonalizmem, na jakimś czasie swej działalności – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na terenie naszego kraju oraz za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi firmami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a mężczyznami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich mężczyzn oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych aktualnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez sensu na to, lub posiadasz przesyłkę nie standardową, albo jej czas doręczenia planuje być ustalony, uwzględniając rodzaj opakowania i kształt przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną możliwość na targu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Cedynia

Po dokonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego prowadzonej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium wiedzy na punkt wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od czasu dostawy, firmy jaka potrafi najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia następnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na karcie www. wysylka-palety. pl możesz otrzymać wiele danej na punkt swej możliwości, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie trać momentu na badanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najprzyjaźniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej jak to tylko możliwe.

DPD kurierzy Cedynia

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie pilnie oraz traktując się do całkowitych norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedni z niewielkich na targu, co dużo daje nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by uzyskać licencję transportową, ale opłacało się, gdyż teraz możemy oznaczać usługi coraz bardziej dobrze.
Jeżeli planujesz znaleźć najodpowiedniejsze przesyłki kurierskie i okazjonalne ceny sprzedaży w jakimś miejscu, to tylko u nas. Firma KurJerzy. pl zapewnia ci kondycja oraz dbałość o wszystkiego klienta dlatego u nas oszczędzasz nasz drogi chwila oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszelkim świecie. By ułatwić ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, tylko z ofertą składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci wyjątkowo w rozwiązaniu wszystkiego rodzaju punktów w ciepły i subtelny sposób. Zadowoleni klienci, to przyczyna rozwoju własnej firmy, więc są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że wykorzystujemy właśnie ze sprawdzonych, solidnych i wyszukanych firm kurierskich? Dzięki temuż zawierasz pewność oferowanych przez nas usług na ostatnim poziomie.

DPD kurierzy Cedynia

Oczywiście posiadamy system dobry z jakimiś informacjami RODO. Co zatem znaczy dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne dane swoich klientów, którymi liczysz się z nami podczas wykonywania zamówień, a po chronimy je bezpiecznie zgodnie spośród całymi informacjami RODO i podstawowym prawem Polskim.

Działamy fair i rozumiemy jak bogaty jest twój czas, a jako sami na targu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do otrzymania od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z jakiegoś powodu nie została zwrócona na chwila. Także jeżeli planujesz zamiar wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością dania na moment, to tylko u nas!

Doceniono nas na targu Lokalnym oraz wyróżniono na tle innych firm nominacją do nagrody Ekomers w klasie „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia udoskonalamy znaną firmę, by sprostać najbardziej dużym wymaganiom naszych każdych klientów. Wykonamy i twoje wymagania. Nie zakładasz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Cedynia

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments