Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Gościno

Zachodniopomorskie

Ważna z dużym przekonaniem powiedzieć, że współcześnie nastała era mody na właściwy sposób życia. Jeszcze bardzo osób mama się zdrowo odżywiać, a przy tym wciąż uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w bycie dać tak pięknych efektów, jak byśmy tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wskazanych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią pomóc, gdy dieta oraz uczenia fizyczne nie przynoszą spodziewanych rezultatów? Odpowiedzią na ostatnie przedmioty mogą być nowe środki z poziomu medycyny estetycznej, w niniejszym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Węgorzyno

Wraz ze ekspertami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technologię modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej skorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na własną otyłość

Czym dokładnie jest endermologia? To droga mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To doskonale bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na przykładaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Oznacza zatem tymże jednym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co za tym idzie długiego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność powiązana spośród obecnym środkiem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz także po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą technologią możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień mamy oraz do rezygnowania z cellulitem opornym na wykonanie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten fakt lub nawet pozbyć się go w całości. Co dużo, w rezultatu regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili stwierdzić też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do rzeczy fibroblasty, które składają nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i elastyczności skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie bardzo lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w naszym wizerunku? Specjaliści z Kliniki Miracki mówią o serii 10-20 sposobów (w relacji z tego, jaki dokładnie efekt chcemy uzyskać), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze wyniki będą dostępne już po zakończeniu 3-4. Zabiegi przygotowuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem właściwym dla wszystkich osób, jakie potrzebowały w prosty, wygodny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją własnego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii wskazane jest jeszcze prowadzenie zdrowego trybie życia – to poradzi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy także z powodzeniem wiązać z drugimi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej reklamie na problem zabiegu endermologii znajdziesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments