kurier poczta

Kurier poczta Mińsk Mazowiecki

Mazowieckie

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat tworzymy na zbycie usług kurierskich, odpowiadając naszym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam również 230 tys. klientów biznesowych i innych. Ofertę odpowiadamy na teraz do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby każda wysłana paczka, każdy papier i wszystka przesyłka gabarytowa dochodziły do kliencie przez przeszkód i jednak na godzina. Zobacz, co potrafimy dokonać dla Ciebie!

Kurier poczta Warka

W lokalnym serwisie możesz wziąć polskie oraz inne przesyłki kurierskie innych typów i gabarytów. Osiągniesz więc w technologia gładki oraz mocny, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do użytku. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a jeszcze przeprowadzki oraz kolejne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Warka

Kim jesteśmy?

Z lat już (dokładnie od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Ale jesteśmy pięknem bardzo niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Istnieje zatem gwarancja bezpieczeństwa oraz pewności na polu serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza informację oraz wiedz z działu logistyki, które zajmuje znajomy system. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Użytkowników dochodziły do finału w najoryginalniejszy sposób. Wiemy też, jak dać bezpieczeństwo paczek, dokumentów i palet, a jeszcze poufność danych, jakie są potrzebne do spełnienia nadania i zapewnienia paczki.

Kurier poczta Warka

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na kartce KurierPaczka. pl są wytwarzane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej firmie, a polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz kolejne przesyłki, które dostarczy kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w obrębie ręki, bez wysiadania z lokalu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne formaty i gabaryty

Przesyłka kurierska to nie tylko paczka, ale też list, dokumenty do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a jeszcze przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą musisz wysłać, wybierając najlepszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Warka

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz przekonując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla polskich Użytkowników mamy szereg udogodnień uczestniczących w wykonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Każdy może sam wybrać opcje, jakie mu mówią, na kartce internetowej, a gdy wolisz poprosić o pomoc człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w chwila chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a i specjalne oferty dla korporacji a drugie promocje.

Z nami otrzymasz zwrot przyjęcia w czasie samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy czas, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa chce od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego te używający z serwisu PaczkaKurier mogą otrzymać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim przejdzie on bliską pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Warka

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na godzina. Jeżeli nie wywiążemy się z obecnego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Szczegóły w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy pełen wachlarz sprawdzonych i efektywnych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I właśnie ze sprawdzonych i wygodnych usług korzystamy, by podawać je bliskim użytkownikom!
Mamy doświadczenie, za którym występuje prawie ćwierć miliona użytkowników i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie polskie oraz zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy materiałów i przeprowadzki.
Zapewniamy miłe i bliskie płatności i szybko zwrot pobrania.
Mamy ułatwienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na kartce znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie udzielona na godzina.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do potrzeb swoich Klientów.

Kurier poczta Warka

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments