Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Praktyka w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z lokalnej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Praca

Czy pracownicy ukraińscy z Nasz są skłonność legalnej praktyki w końcach Unii Europejskiej przez Polskę? Wiele kobiet korzysta takie pytanie, że prosto jest ubiegać się o naszą wizę niż o wizę innego świecie z Grupie Europejskiej.

Praktyka w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z własnej firmy na zasadzie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej wyprawie do Niemiec pracownika własnej firmy na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Zgodnie z wszą zasadą wiza do roli w jakimś kraju UE nie daje oferty praktyki w żadnej z nich. Znaczy to, że jeżeli otrzymasz polską wizę do działalności również nie będziesz postępował w Polsce, będzie ostatnie naruszeniem prawa. Tak to, zgodnie z naszą wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, przecież taka wiza nie daje prawa do oficjalnego stanowiska w przyszłych krajach UE. Tak to polskie ustawodawstwo nie pozwala na zajęcie w Niemczech w sensie osiągnięcia wizy roboczej do Własny. To oznacza, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś postępować w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z pewnego państwa UE są moc kierować naszych pracowników do następnych krajów w klubu z potrzebą produkcji. Należy mieć, że nie całe kraje UE stosują tę propozycję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z ułomnością i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej wyprawie do Niemiec pracownika własnej firmy na zasadzie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej wyprawie do Niemiec pracownika własnej firmy na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Nasza spółka, w jakiej pracuje obywatel Ukrainy, zatrudnia człowieka na wycieczkę służbową (do lektury / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez własną firmę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Gość jest kierowany do prowadzenia pewnej działalności w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który potrafi stać oddelegowany, nie może przekraczać 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza że żyć zwykła: – przez 180 dni (na zasadzie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (prawo na produkcję opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w celu odbycia podróży służbowej do Niemiec w procesie roku, będzie ważna jedynie 3 miesiące.

Głównym powodem takiej wycieczek jest porozumienie między naszą spółką i marką w Niemczech. Aby przeprowadzić taką podróż służbową, człowiek musi wziąć dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Stolicy, które jest Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z całej Polski.

By osiągnąć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest odpowiedzialna do przedłożenia dokumentów, wśród których ważne są: danie na aktywność w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa między firmami krajowymi i niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką firmą oraz delegowany człowiek a zagraniczni.

Należy też zauważyć, że ambasada zastrzega sobie moc do żądania dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments