Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Prasóweczki

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek użytkownik może korzystać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program dany jest także dla użytkowników indywidualnych, jak również instytucji oferujących usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Świadomości i instytucje zajmujące start w Planie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Planie Partnerskim nagród są gwarancja, że ich klienci lub nasi będą podejmować z najskuteczniejszych usług hostingowych, zaś ich domeny będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za wszelką nową usługę, jaka zostanie zakupiona z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cenie zamówionej usługi. W sukcesie, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan idzie dobrze i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od cenie pierwszego przedłużenia usługi i 25% z każdego kolejnego. Także za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cenie 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony jest dla całych klientów firmy, jak jeszcze osób które nie mają jeszcze pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować także do naszych, jak i do naszych klientów. Bez powodu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszą z nich przyznawane są punkty, które można zastąpić na wartość czy na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że wielu klientów z tradycyjna poleca usługi w nazwa.pl, a właśnie postanowiliśmy się zrewanżować i nagrodzić ich zbyt lojalność wobec znanej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na zbytu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek okres trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Planie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba bądź firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyznę jest zatem identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a informacje na fakt naliczonych prowizji odpowiedzialne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Planie Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments