Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać wiadomości

Wszystko prezentuje na ostatnie, że 2019 rok będzie dużo interesującym czasem na zbytu kryptowalut. W teraźniejszym czasie media obiegła informacja o tym, iż w następującym roku na zbytu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo aktualnie nie dziwi. Po tym jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na rynku, kurs bitcoina poszybował szczególnie w głowę, a wiele projektów ICO okazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na zdobycie w dziedzinę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który przestał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre wykazywały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest idealnym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże duże szanse na spore zyski, o czym informował nawet na domowym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w granicach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się zrobioną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W sprawie nie brakuje też takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco więcej szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam plan był pozytywny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut traktowany jest z dużą ostrożnością. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jako KNF i UOKiK krytycznie zaprezentowały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dobrych projektów zdarzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto rośniemy w kraju, jaki ze szczególnym dystansem idzie do nowoczesnych projektów.

Saleta patrzy w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do własnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W niewielkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tu o żadne spekulacje, natomiast na planie wszystek będzie mógł zyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest powszechną i cenioną osobą nie tylko w świecie boksu. W przeciwieństwie do różnych celebrytów, Saleta raczej charakteryzuje się zdrowym umysłem zaś w historie nie wykazywał skłonności do interesowania się z motyką na słońce.

Za celem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za cały proces emisji SaletaCoin także jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie odpowiadał za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na zupełnie innej platformie wykonanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer zajmuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to przedsięwziął opinię o współpracy z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to teraz dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest absolutną nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich projektów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie wykonywała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć nowe usługi lub produkty w skórze gadżetów. Projekt posiada również na punkcie propagowanie sportu wśród młodzieży, i w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i utrzymujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego projektu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments