Samsung rozkręcił się na dobre z wprowadzaniem Androida 9 Pie z One UI pop

Samsung rozkręcił się na dobre z wprowadzaniem Androida 9 Pie z One UI pop

Android

Kolejny smartfon od Samsunga dostaje stabilną aktualizację do Androida 9 Pie wraz z nakładką One UI. Bedzie to Samsung Galaxy Note 9.  Jest też dobra informacja dla użytkowników smartfonów Samsunga w Polsce.

Samsung rozkręcił się na dobre z wprowadzaniem Androida 9 Pie z One UI pop

Otóż Androida 9 Pie otrzymają posiadacze Galaxy S8, Galaxy S8+ oraz Galaxy Note 8. Jeżeli mówimy o Samsungu i aktualizacjach to z reguły chodzi o to, że nie ma aktualizacji do nowego modelu smartfona tej firmy lub rzadziej jest mowa o tym, że Samsung obudził się i zaczął aktualizować Androida w swoim sprzęcie. W tym przypadku mamy do czynienia z tym drugim zagadnieniem.

Pod koniec 2018 roku zaktualizowane do Androida Pie z One UI zostały smartfony z serii Galaxy S9. Ta aktualizacja parę dni później dotarła również do Polski. Teraz mamy informację, że lada dzień aktualizację do Androida 9 Pie z One UO dostanie Samsung Note 9. Te ostatnie smartfony dostaną ostateczną wersję Androida Pie oznaczonego symbolem N960FXXU2CRLT. Uczestniczyły one w beta testach, które zakończyły się pozytywnie. Aktualizowane są obecnie modele Samsunga Note 9 pracujące na terenie Niemiec. Zwarzywszy na fakt, iż Galaxy S9 dostały aktualizacje w podobnym czasie to pewnie dzieje się tak i w tym przypadku. Jeżeli tym razem tak nie jest to prawdopodobnie zmieni się to w najbliższych dniach. Do momentu pisania tego artykułu nie było informacji, kiedy polskie egzemplarze Samsungów Note 9 dostaną aktualizację systemu operacyjnego do Androida 9 Pie wraz z nakładką One UI.

Pojawiła się również lista urządzeń, które otrzymają tą aktualizację w najbliższym czasie. Lista ta jest ustawiona chronologicznie. Będą to następujące modele telefonów Samsunga: Galaxy Note 8, Galaxy S8+ oraz Galaxy S8. Prawdopodobnie firma Samsung przeprowadzi testy nowego oprogramowania na wspomnianych modelach przez udostępnieniem aktualizacji wszystkim użytkownikom. Niestety nie ma informacji czy testy będą przeprowadzone. Według doniesień wspomniane trzy smartfony, które w nazwie mają cyfrę osiem otrzymają aktualizację do Androida 9 Pie z nakładką One Ui jeszcze w tym kwartale. Pozostałe telefony powinny dostać tą aktualizację do października tego roku najpóźniej.

Warto również wspomnieć, że Samsung Note 9 można kupić w cenie od 3 289 złotych do 4 298 złotych.

Zobacz również Jaki telewizor HDR wybrać

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments