polska agencja pracy

Swój biznes czy może etat? Biznes!

Prasóweczki

Zyskiwać kasę da się w różnorodny sposób a także każdy z tych sposobów może okazać się dobrym lub fatalnym. Najczęściej osoby decydują się na najprostsze sposoby, naśladując pozostałych osób a także na innych się wzorując.

Swój biznes czy może etat? Oczywiście swój biznes!

 

Do takich sposobów należy praca na etacie. Chętnie wybierana z powodu na jej bardzo charakterystyczną cechę – stabilność zatrudnienia, masowe dodatki jak przykładowo 13 pensja oraz zapewnione ubezpieczenia. Natomiast nie jest aż tak kolorowo jak się wydaje – pensje nie są jakieś wysokie, a regularność wykonywania pracy (częstokroć jest to od poniedziałku do piątku po 8 lub nawet 14 godz. każdego dnia) jest odbierana poprzez co niektóre środowiska jak nowoczesna forma zniewalania pracowników.

praca kołobrzeg
praca kołobrzeg

Oczywiście można również poprosić o wsparcie finansowe innych lub pobierać zasiłek państwowy, dzięki rozwiniętemu systemowi socjalnego, niemniej jednak to z kolei jest przeważnie poniżej godności ludzkiej godności. Praca jest wartością sama w sobie i wykonując ją, znacznie zwiększamy swoją wartość.

Zobacz praca Kołobrzeg

Dobrym wyjściem jest własny biznes, który jest jednakże zdecydowanie bardziej chwiejnym wyjściem: może nam się udać i możemy odnieść nawet spektakularny sukces, a możemy poprzez ogromną chęć uzyskania finansowej niezależności znaleźć się na dnie społecznym!

Ażeby założyć swój biznes powinno się mieć do tego smykałkę oraz talent. W szczególności, że nasz własny sukces uzależniony jest głównie od tego jak potrafimy przekonywać a także czy umiemy przyciągać do siebie klientów. Niemniej jednak życie jest zbyt krótkie i należy próbować – a nuż się nam uda, a my nigdy nie będziemy musieli się martwić pieniędzmi?

Zobacz również Agencja Pracy Tymczasowej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments