Wady i zalety iPhone

Apple Naszym zdaniem Prasóweczki
Telefony firmy Apple już od lat uważane są za wiodący produkt na rynku aparatów komórkowych. Można ich nie lubić i można oskarżać o snobizm osoby, które koncentrują się tylko na tym, aby wejść w posiadanie najnowszego modelu iPhone, nie można jednak nie zgodzić się z tym, że zainteresowanie nimi to coś więcej niż tylko chwilowy trend.
Zalety iPhone
Analizując zalety telefonów firmy Apple, w pierwszej kolejności wypada zwrócić uwagę na charakteryzującą je funkcjonalność. Mamy do czynienia z rozwiązaniami, które mogą być wykorzystywane nie tylko do przeprowadzania rozmów telefonicznych oraz wysyłania wiadomości tekstowych, z powodzeniem sprawdzają się bowiem także jako narzędzie pracy oraz źródło rozrywki. Dużym plusem jest i to, że dzięki wielu dostępnym aplikacjom nieustannie możemy je rozwijać dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Nie bez znaczenia wydaje się i to, że telefon Apple zastępuje wiele narzędzi pobocznych takich, jak aparat fotograficzny, radio, a nawet nawigacja samochodowa. Co ważne, nie jest to kolejny gadżet, ale naprawdę godne zastępstwo.iPhone’y mają jeszcze jedną zaletę, które brakuje telefonom z innymi systemami operacyjnymi – jak wielu użytkowników zapewnia, po prostu działają. Trudno o spowolnienie systemu czy brak płynności podczas korzystania – ma to jednak swoją cenę i to wcale niemałą.Wady iPhone
Nawet osoby zachwycone produktami firmy Apple nie ukrywają, że nie są one wolne od wad, choć ta najpoważniejsza może być odbierana na kilka sposobów. Cena telefonów, bo o niej tu mowa, jest uważana za wygórowaną, firma Apple właśnie w ten sposób daje nam jednak do zrozumienia, że iPhone to produkt elitarny, a jego posiadanie jest powodem do dumy. Wśród zastrzeżeń, jakie zgłaszają właściciele telefonów z serii iPhone pojawia się również szereg uwag odnoszących się do wytrzymałości. Każdy kolejny model radzi sobie coraz lepiej, telefonom Apple daleko jednak do miana niezniszczalnych, a konkurencja wydaje się wieść prym w tym zakresie. Pewnym ograniczeniem jest też niekompatybilność produktów Apple. Większość aplikacji jest płatnych, a do tego ciągle jeszcze w języku polskim napisana jest ich zdecydowana mniejszość, osoby zainteresowane modernizowaniem telefonu na własną rękę narzekają zaś na liczne ograniczenia stawiane przez producenta.

Czy iPhonr jest telefonem dla każdego? Z pewnością nie. Wiele osób, przyzwyczajonych do smartfonów z Androidem po prostu nie będzie potrafiło się przestawić, ze wględu na ograniczenia, jeśli chodzi np. o modyfikację wyglądu systemu operacyjnego czy możliwość stosowania własnych programistycznych rozwiązań. Jednak jest to z pewnościa telefon dla osób, ceniących prostotę obsługi przy doskonałej wydajności.

Kiedy już zdecydujesz się na iPhone, wybierz dla niego etui lub pokrowiec http://ithings.pl/iphone6/etui-futeraly
Autor: Monika Dywijska
Źródło: Artelis.pl
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments